Menu

Ciekawe pomysły na świąteczne prezenty

- Sprzęt
Ciekawe pomysły na świąteczne prezenty

Jeżeli zbliżają się święta, należące do grupy tych, w których obdarowuje się najbliższych prezentami, to właśnie w tym artykule mamy dla Was pomysł na niesamowity prezent, który sprawi mnóstwo radości Waszym pociechom. Jeżeli czytają ten artykuł kobiety, to taki prezent spodoba się również Waszym partnerom, chłopakom, narzeczonym i mężom. Bo ten prezent to coś niesamowitego, gadżet, jakich już dawno nie było i jaki zdobywa popularność nie tylko jako zabawka, ale również jako profesjonalne narzędzie do pracy, zwłaszcza dla ludzi działających w branży detektywistycznej.

Tą zabawką, którą polecamy jako prezent dla każdego, jest nowoczesny zegarek szpiegowski, który pozwoli każdemu chłopakowi albo mężczyźnie poczuć się właśnie jak prawdziwy detektyw. Taki fajny gadżet, jakim jest prawdziwy zegarek szpiegowski to nie tylko zabawka, ale prawdziwe narzędzie do wykonywania czynności do tej pory zastrzeżonej jedynie dla pracowników agencji detektywistycznych. Otóż ten zegarek ma w sobie wszystko to, czego potrzebuje prawdziwy szpieg, czy raczej według dzisiejszej nomenklatury po prostu detektyw.

Funkcje, jakie posiada taki „wypasiony” zegarek szpiegowski to nagrywanie filmów, robienie zdjęć, dyktafon, czyli nagrywanie wszystkiego co dzieje się wokół. Taki zegarek może zapisać godziny rozmów, setki zdjęć i wiele minut filmu w najwyższej rozdzielczości. Takim zegarkiem można podsłuchać i nagrać każdego, w przypadku kogo jest to tylko konieczne. Doskonale spisuje się w zadaniach każdego detektywa jak i po prostu w zabawie w szpiega czy agenta specjalnego.

Na pewno każdy chłopak, facet albo mężczyzna będzie chciał mieć taki zegarek szpiegowski. Oczywiście zaraz po wejściu w jego posiadanie pojawią się setki istotnych do rozwiązania spraw i niesamowitych problemów, które koniecznie trzeba zbadać i wyśledzić. Chłopięca i męska wyobraźnia przestaje mieć granice, kiedy ma się na ręku takie wspaniałe narzędzie jak zegarek szpiegowski właśnie.

Każdy nowoczesny zegarek szpiegowski jest dostępny do kupienia na internetowych portalach sprzedażowych albo w specjalistycznych sklepach detektywistycznych. Większość z nich działa na tej samej zasadzie. Wszystkie dane zapisywane są na karcie pamięci, albo w razie konieczności wysyłane przez połączenie bluetooth bezpośrednio do komputera. Wszystko, co tylko rejestruj się za pomocą tego urządzenia można od razu przesłać dalej mailem, a jeśli wyposażymy telefon w kartę SIM którejś z sieci telefonicznych to możemy od razu wszystko wysyłać dalej, na przykład poprzez wiadomość MMS. Nie każdy zegarek szpiegowski, ale duża ich część ma też taką funkcję, że z zegarkiem można się po prostu połączyć za pomocą sieci telefonicznej i podsłuchiwać wszystko to, co się dzieje wokół niego. Wystarczy oczywiście zostawić go w odpowiednim miejscu i po prostu udawać, że się o nim zapomniało. A wtedy można zadzwonić do zegarka i skorzystać z funkcji podsłuchiwania wszystkiego, co się dzieje dookoła niego. To dość ciekawa funkcja, zwłaszcza w kontekście wspomnianej powyżej właśnie pracy detektywa, który bardzo często korzysta z podsłuchów, do których można po prostu zadzwonić.

Dodaj komentarz