Menu

Niewiernego małżonka sprawdzą detektywi

- Praca
Niewiernego małżonka sprawdzą detektywi

W dzisiejszych czasach coraz gorzej jest z małżeńską wiernością. Niestety, ale jak pokazują badania, niewierni małżonkowie stanowią połowę wszystkich małżonków. Zatem statystycznie w każdym małżeństwie co najmniej jeden z małżonków jest zdradzany, no bo co najmniej jeden z małżonków przyznaje się do zdrady. Szok i niedowierzanie, tylko w ten sposób można skomentować takie wyniki badań naukowców. Ale niestety, dzisiejsze czasy wyglądają tak a nie inaczej. Nie mniej jednak to tylko statystyki, dlatego wciąż jest ogromna ilość małżeństw, które prowadzą szczęśliwe i poukładane życie małżeńskie oparte na miłości i wierności.

Jeżeli jednak podejrzewacie swojego partnera o najgorsze, czyli zdradę i niewierność to bez wahania powinniście odwiedzić jakieś dobre biuro detektywistyczne, które zajmuje się tego typu sprawami. A są to sprawy, które biura lubią najbardziej, ponieważ należą one teoretycznie do najłatwiejszych. Pomimo tego, że nie są to wymagające wysiłku sprawy to zawsze muszą one być prowadzone przy pełnej dyskrecji, stąd też każde biuro detektywistyczne ma swoje wyszukane i specyficzne metody działania w tej właśnie kwestii. Chodzi o to, żeby niewierny małżonek nie miał żadnych podejrzeń co do tego, czy aby ktoś go nie śledzi bądź nie obserwuje.

W ostatnich latach pojawiły się też prywatne firmy, które trudno określić jako biuro detektywistyczne, które wręcz do zdrady prowokują. Dokładnie, na zlecenie małżonka w celu sprawdzenia współmałżonka, taka podstawiona osoba płci żeńskiej bądź męskiej może wystawić na próbę wierność drugiego małżonka. Nie ma się to nijak to jakiegoś moralnego podejścia do kwestii małżeństwa ponieważ wodzenie na pokuszenie to czasy zamierzchłej historii a nie dwudziestego pierwszego wieku. Jeśli jednak tego typu usługi są oferowane to znaczy, że istnieje na nie popyt. No bo z drugiej strony można by pomyśleć, że jeżeli współmałżonek jest wierny to nie da się skusić na żadną zdradę, nawet jeśli zajmie się tym firma wyspecjalizowana właśnie w prowokowaniu takiego zachowania.

Dzisiaj każde biuro detektywistyczne specjalizuje się w tropieniu niewiernych małżonków. To bardzo popularne zlecenia, które coraz częściej wymusza to, jakim stajemy się społeczeństwem. A niestety, ale trudno jest dzisiaj o przykładne małżeństwo, żyjące jeszcze według zasad proponowanych przez kościoły. Małżeństwa niestety, ale rozpadają się i nierzadko przyczyną takiego rozpadu jest właśnie to, że jedno w małżeństwie zdradza drugiego. Wtedy właśnie do akcji wkracza biuro detektywistyczne i niczym w tym popularnym serialu tropi ono każdy krok i każdy ruch podejrzewanego o zdradę współmałżonka.

Czasem zdarzają się też w związku z tym zabawne i komiczne sytuacje. Niekiedy jedno i to samo biuro detektywistyczne odwiedza dwoje małżonków będących w jednym związku małżeńskim. Pary takowe szukają na siebie nawzajem jakiegoś przysłowiowego „haka” i czasem okazuje się, że obydwoje są sobie wzajemnie wierni tylko po prostu nie potrafią się ze sobą dogadać i właśnie w potencjalnej i wyimaginowanej zdradzie szukają swojego problemu, który zżera ich związek.

Dodaj komentarz